همسریابی کسی که متعه را حلال نشمارد از ما نیست

در سایت همسریابی اصفهان باکره نیاز به اذن پدر خود برای ازدواج موقت دارند.البته اگر رابطه جنسی بین زوجین برقرار نشود یا در صورت برقراری رابطه جنسی بکارت دختر حفظ شود یعنی رابطه از راه واژن نباشد نیازی به اذن پدر نیست.

سایت همسریابی اصفهان اگر دختر خانم آقا پسر رو نپسندیدند یا بالعکس ، باید دوباره همان ایمیل را بفرستند تا گزینه دیگری را برایشان معرفی کنیم.

به دلیل حیا و عفاف و حس پاکی که در نهاد زن به ودیعه گذاشته شده است خانم ها کمتر از آقایان اقدام به ارسال مشخصات خود می کنند در حالی که اگر احتمال گناه برای شما باشد، ازدواج موقت بر شما واجب است پس ، از ارسال مشخصات حیا نکنید چون اگر امکان ازدواج دائم برای شما مقدور نیست ، ازدواج موقت بهترین و پسندیده ترین و منطقی ترین راه است .

امام صادق (ع) می فرمایند :« کسی که متعه را حلال نشمارد از ما نیست».آن حضرت هنگامی که سخن از ازدواج موقت به میان می آمد بارها به مخاطب خویش می فرمودند:«من دوست دارم که سنت رسول خدا (ص) را احیا کنی».

ثواب ازدواج موقت :

پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم می فرمایند : دو نفری که ازدواج موقت می نمایند هنگامی که با هم صحبت می کنند ، کلام آنها تسبیح خداوند است و هنگامی که دست همدیگر را گرفتند ، گناهانشان از میان انگشتانشان فرو می ریزد . هنگامی که یکی از آنان دیگری را می بوسد ، خداوند برای هر بوسه ، ثواب یک حج و عمره را می دهد و هنگامی که از هم جدا می شوند خداوند برای هردوی آنان به هر لذت و شهوتی که برده اند ، حسنه ای به بزرگی کوههای بسیار بلند در نامه عملشان می نویسد و هنگامی که بلند شده و غسل کردند ، خداوند گناهان آنها را می بخشد و آبی بر مویی از موهایشان مرور نمی کند ، مگر اینکه خداوند برای هر یک از آنها ده ثواب نوشته و ده گناه محو کرده و ده درجه بالا می برد . پس پیامبر (ص) فرمودند : و برای هرکسی که پیوند بین آنها را ایجاد کرده باشد ، همین ثواب ها خواهد بود . و در ادامه فرمودند یک درهم ( خرج برای ) متعه ، از هزار درهمی که در راه خدا خرج شود برتر است ، به خدا سوگند که متعه برتر است و آن چیزی است که قرآن درباره آن سخن گفته و سنت بر آن جاری شده است . لثانی اللخبار ج1 ص 244

در حدیثی از امام باقر (ع) نقل شده که از حضرت سوال کردند : آیا بر کسی که ازدواج موقت میکند ثوابی هم می دهند ؟ و آن حضرت در پاسخ فرمودند : هر گاه کسی به خاطر رضایت خدا و مخالفت با تحریم کننده آن . زنی را به عقد موقت خود درآورد . به خاطر هر کلمه ای که با آن زن سخن بگوید . برایش حسنه نوشته می شود . دستش را به سوی او دراز نمی کند مگر اینکه خداوند به خاطر آن ثوابی برای او ثبت می کند . واگر به او نزدیک شد خداوند به میمنت آن . گناهی از او می بخشد . پس اگر غسل جنابت نمود . به عدد موهای بدنش که آب غسل از روی آن جریان پیدا می کند خداوند . گناه از او می بخشد . راوی با تعجب می پرسد : به تعداد موها؟؟؟ حضرت فرمودند : بله به تعداد موها. کتاب هدیه آسمانی ص۱۵۱

دستور خواندن عقد موقت :
جواب: اگر خود زن و مرد بخواهند صیغة عقد غیر دائم را بخوانند, بعد از آنكه مدت و مَهر را معین كردند, چنانچه زن بگوید: زَوَّجتُك نفسی فی المدةِ المعلومَةِ علی المَهرِ المعلوم بعد بلافاصله مرد بگوید: قبلتُ این صیغه صحیح می باشد. واگر دیگری را وكیل كنند اول باید وكیل زن به وكیل مرد بگوید: متَّعتُ موكّلتی موكّلك فی المدة المعلومة علی المهر المعلوم پس باید بلافاصله وكیل مرد بگوید: قبلتُ لموكلی هذا. (ر.ك توضیح المسائل 12 مرجع، ج2، م2369) اگر خود زن و مرد نتوانند صیغه را به عربی (صحیح) بخوانند به هر زبانی که بخوانند صحیح است و لازم نیست وکیل بگیرنداما باید لفظی را بگویند که معنای « زوجت» و «قبلت» را بفهماند.برای مثال زن به مرد بگوید :« خود را زن تو نمودم در مدت معین شده به مهر معین شده » و مرد بلافاصله بگوید :«قبول کردم».(کتاب روابط پسر و دختر- محمد رضا احمدی -از سری کتابهای پرسش و پاسخ دانشجویی- چاپ دوم و سوم پاییز ۸۶- صفحه ۱۰۵)

تمامی خدمات این سایت اعم از مشاوره ,سایت همسریابی خدمات ازدواج موقت و غیره رایگان می باشد و از شما خواهش میکنم با معرفی این سایت به دوستانتان ما را در رسیدن به هدف والا یاری کنید.

در پایان از شما دوستان عزیز خواهش میکنم که نظرات ,انتقادات و پیشنهادات خود را در باب سایت همسریابی توران در بخش نظرها در قسمت زیر بنویسید و ما را در رسیدن به هدف والا یاری کنید.
همچنین دوستانی که تجربه موفقی از ازدواج موقت یا دوستی سالم دارند می توانند تجارب خود را البته با حفظ شئونات در بخش نظرات بنویسید تا دیگران نیز بهره مند شوند.

با امید بهروزی و کامیابی همه جوانان پاک ایران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *